?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
враження одного із учасників акції
буддизм
rizne
Повернувся з акції… Купа емоцій! :)По-перше, хочу подякувати Артемові, що він видумую такі штуки! Ну коли б я стояв на „Контрактовій площі” й пропонував киянам прочитати вірші Ліни Костенко?! Капєц!

По-друге, в ідеї цієї акції було написано „показати людям, що за межами їхнього щоденного існування - станції метро, роботи... - є більший світ. І можливо, людина, яка отримає такий вірш, зателефонує своїй коханій людині й скаже: я тебе люблю, або подарує квіти... Це мистецька акція прямої дії, яка буде виводити із зони комфорту жителів української столиці, але виводити не негативним способом, а через такий мистецький струс”. Вийшло все навпаки! Це я вийшов за межи щоденного існування! Це я отримав мистецький струс!

Коли бачиш наскільки затраханий народ, який заходить в метро, то які тут вірші...? Ти дивишся їм в очі, а в цих очах все! Й сварка з керівництвом, нестача грошей, спека... Реально простояв півгодини, а може й більше... Мені відмовили 50 відсотків... Стояв й дивився на масу людей... Яка йде й нічого перед собою не бачить... А ти стоїш з віршами й просиш їх прочитати... Й думаєш... Який народ у нас здебільшого нещасливий... Який він замучений... Й це в Києві! Що ж говорити про регіони?! Реально простоявши по той бік маси, в яку сам перетворюєшся практично щодня, бачиш, що „щоденне існування” саме ті слова, які характеризують сьогоднішній стан суспільства... Нажаль...

З приводу мистецького струсу... До мене підійшов чоловік років 50-ти й поцікавився, що роздаю. Потім з посмішкою запитав чи є вірші Бродського? У нього був розрив шаблонів, коли я показав йому один з них. Після цього він став мені його читати напам’ять. А потім ще один й ще... Потім ми познайомились... Він з Петербургу, приїхав до Києва по справах. Сам математик. Він в такому захваті був від акції! Ви собі не уявляєте! До мистецького струсу додався й суспільно-політичний... Після віршів пан Олександр сказав, що Україна й Росія мають бути друзями. „Мы скиним этого падонка Путина и все у нас будет хорошо! Вы не подумайте, что Путин эта вся Россия! Нет!”, - підкреслив він. Обніматися звісно я не поліз, але руку потиснув :) Таких би нашій країні сусідів!

Але окрім моїх емоцій є й пропозиції:
1. Провести ще одну таку акцію!
2. Окрім віршів написати маленьку довідку про того, хто їх склав
3. Й побільше українських! (...бо було дві людини, які повернулись й попросили саме українські вірші...).

  • 1

А чому ви зволікаєте

Дайош культуру за допомогою zzzulfiya в маси!

(Deleted comment)
приєднуйся!

(Deleted comment)
1. В рамках відпрацювання техніки з тушшю, можу спробувати нафігачити дрібні ілюстрації (нейтральні/чи за сюжетом) для подальщого массового друку. Єдине - не працюю з російським.
2. На тиждні був на читаннях сумських поетів в "Смолоскипі". Там просто чудові вірші зачитувались(суб'єктивне). Спробую викласти зразки.

а чи було повторення, чи може повтори тебе не цікавлять?

  • 1