Артем Зеленый (rizne) wrote,
Артем Зеленый
rizne

Севастополь: 6-ть думок1. Україна може отримувати більше ніж $100 000 000 в рік від території де зараз базується військова база чужої держави. Наприклад, створивши в Севастополі реакреційну зону та передавшив управління цю територію арабам чи туркам.
2. Севастопольці не здатні створити пристойний туристичний сервіс хоча б форматі зеленого туризму, як це є на Галичині. Вони військові, а не підприємці.
3. Будь яке обговорення проблеми флоту в політичному руслі - це свідома спроба уникнути розмови про гроші і упущені вигоди.
4. Кацапам нема віри. Українці постійно страждають від цього явища. Переяславлька рада, Валуївській указ, розстріляне відродження, Голодомор, Стус, Івасюк ... список можна продовжувати. Тому "Кохайтемся чорнобриві, та не з москалями".
5. Партію регіонів чекає своя розплата. Та зверну увагу, що кожен з нас є лише людиною зі своїми слабкостями. Не треба спокушати чи тиснути на них. Кацапи якраз спокушають. Не по-християнськи. Але що візьмеш від держави, на вулицях якої так мало європейських обличчь.
6. Ignoratio est argumentum! Ідея цих днів - тотальний ігнор всього російського: товарів чи послуг. Ніякого кіно, їжі, зв'язку чи шмоток. Росія, як явище має зникнути з ментальної карти українця. Треба переієнтовуватися на інших постачальників. Тим паче, що якість у них вища.

А ви що думаєте?

PS ЖЖ теж входить в список пункту №6

UPD. Штрих код рос товарів 460 - 469
Tags: 2010, Крим, Севастополь, Україна, политика
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments